Proces ułożenia lufy dla nowych karabinów dostępny już na strzelnicy w Bochni.

Proces ułożenia lufy dla nowych karabinów dostępny już na strzelnicy w Bochni z gratisowymi karnetami na oś 400m!

Większość producentów broni w instrukcji obsługi zaleca dla swoich karabinów operację ułożenia lufy, gdyż nawet najbardziej precyzyjna metoda produkcji pozostawia mikroślady obróbki, które mają znaczący wpływ na celność broni. Pierwsze strzały oddane z nowej lufy mają wpływ na jej dalszą eksploatację a prawidłowo przeprowadzona procedura ułożenia lufy daje wymierne efekty w postaci poprawy skupienia broni i powtarzalności strzałów.

Zespół naszych instruktorów dysponując ogromnym doświadczeniem zdobytym nie tylko w operacjach bojowych opracował procedurę niwelacji niedoskonałości obróbki mechanicznej powstałej w trakcie produkcji luf. W trakcie przeprowadzenia procedury dokonujemy finałowego procesu ułożenia lufy, a za pomocą starannie wybranej kombinacji preparatów chemicznych pozostawimy na przewodzie lufy rodzaj filmu ochronnego, który wypełni mikroubytki pozostałe w procesie produkcji.

Cała operacja odbywa się na naszej strzelnicy w Bochni i ze względu na jego złożoność jest procesem długotrwałym. Zajmuje niemalże cały dzień. Według wiodących opracowań na temat precyzyjnej broni palnej źle przeprowadzona procedura ułożenia i czyszczenia może być bardziej szkodliwa dla lufy niż jej zabrudzenie.

W świetle powyższego całodniowy pobyt na naszej strzelnicy może się okazać jedną z najlepszych inwestycji dotyczących posiadanej broni. Poświęcony czas zrekompensuje nam sama broń odwdzięczając się podczas strzelania właściwym skupieniem.

Koszt usługi ułożenia lufy 400 PLN. W cenie zawarte są wszystkie środki chemiczne oraz koszt całodniowego pobytu na strzelnicy, oraz opieka instruktorska. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie:

https://www.mcs.org.pl/kontakt/ lub telefoniczny pod numerem: +48 883 223 176.