Loading...
Usługi2022-06-09T12:56:28+02:00

Montaż celowników optycznych na strzelnicy w Bochni. Karnety na oś 400m GRATIS!

Prawidłowy montaż lunety jest niezbędną czynnością obok procesu ułożenia lufy, o którą powinniśmy w szczególny sposób zadbać po zakupie nowej broni.

Czynność ta nie wymaga co prawda precyzyjnych narzędzi, jednak brak doświadczenia, nienagannej staranności oraz stosownej wiedzy skutkuje brakiem celności oraz wysokimi kosztami przystrzeliwania karabinu.

Podczas strzelań na dłuższym dystansie klienci zwracali się do nas z prośbą o pomoc, zgłaszając problemy z celnością i powtarzalnością trafień. Wielokrotnie okazywało się, że za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest nieodpowiedni sposób montażu celownika optycznego i to nawet w przypadku montażu w warsztacie rusznikarskim.

Na strzelnicy w Bochni mogą Państwo liczyć na pomoc specjalistów z Małopolskiego Centrum Strzelectwa i wykonać montaż lunety bezpośrednio przed procedurą ułożenia lufy. Połączenie tych czynności pozwoli za jedną operacją przygotować broń do długotrwałej i satysfakcjonującej eksploatacji.

Poświęcony czas i środki zrekompensuje nam sama broń odwdzięczając się podczas strzelania właściwym skupieniem, a z Naszej strony możecie Państwo liczyć na 3x 2-godzinne wejścia na oś 400m ważne przez 6 miesięcy.

Koszt usługi montażu optyki to 320 PLN. W cenie zawarty jest koszt pobytu na strzelnicy. 10 % zniżki mamy dla służb mundurowych. Łącząc dwie usługi: ułożenie lufy oraz montaż celownika optycznego zapłacisz tylko 550 PLN.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie

https://www.mcs.org.pl/kontakt/ lub telefoniczny pod numerem: +48 883 223 176.

Proces ułożenia lufy dla nowych karabinów dostępny już na strzelnicy w Bochni z gratisowymi karnetami na oś 400m!

Proces ułożenia lufy dla nowych karabinów dostępny już na strzelnicy w Bochni z gratisowymi karnetami na oś 400m!

Większość producentów broni w instrukcji obsługi zaleca dla swoich karabinów operację ułożenia lufy, gdyż nawet najbardziej precyzyjna metoda produkcji pozostawia mikroślady obróbki, które mają znaczący wpływ na celność broni. Pierwsze strzały oddane z nowej lufy mają wpływ na jej dalszą eksploatację a prawidłowo przeprowadzona procedura ułożenia lufy daje wymierne efekty w postaci poprawy skupienia broni i powtarzalności strzałów.

Zespół naszych instruktorów dysponując ogromnym doświadczeniem zdobytym nie tylko w operacjach bojowych opracował procedurę niwelacji niedoskonałości obróbki mechanicznej powstałej w trakcie produkcji luf. W trakcie przeprowadzenia procedury dokonujemy finałowego procesu ułożenia lufy, a za pomocą starannie wybranej kombinacji preparatów chemicznych pozostawimy na przewodzie lufy rodzaj filmu ochronnego, który wypełni mikroubytki pozostałe w procesie produkcji.

Cała operacja odbywa się na naszej strzelnicy w Bochni i ze względu na jego złożoność jest procesem długotrwałym. Zajmuje niemalże cały dzień. Według wiodących opracowań na temat precyzyjnej broni palnej źle przeprowadzona procedura ułożenia i czyszczenia może być bardziej szkodliwa dla lufy niż jej zabrudzenie.

W świetle powyższego całodniowy pobyt na naszej strzelnicy może się okazać jedną z najlepszych inwestycji dotyczących posiadanej broni. Poświęcony czas zrekompensuje nam sama broń odwdzięczając się podczas strzelania właściwym skupieniem, a z Naszej strony możecie liczyć na 3 x 2-godzinne wejścia na oś 400m ważne przez 6 miesięcy.

Koszt usługi ułożenia lufy 400 PLN. W cenie zawarte są wszystkie środki chemiczne oraz koszt całodniowego pobytu na strzelnicy. Dla służb mundurowych zniżka 10%. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie:

https://www.mcs.org.pl/kontakt/ lub telefoniczny pod numerem: +48 883 223 176.