AKTUALNOŚCI,  USŁUGI

Montaż celowników optycznych na strzelnicy w Bochni. Karnety na oś 400m GRATIS!

Prawidłowy montaż lunety jest niezbędną czynnością obok procesu ułożenia lufy, o którą powinniśmy w szczególny sposób zadbać po zakupie nowej broni.

Czynność ta nie wymaga co prawda precyzyjnych narzędzi, jednak brak doświadczenia, nienagannej staranności oraz stosownej wiedzy skutkuje brakiem celności oraz wysokimi kosztami przystrzeliwania karabinu.

Podczas strzelań na dłuższym dystansie klienci zwracali się do nas z prośbą o pomoc, zgłaszając problemy z celnością i powtarzalnością trafień. Wielokrotnie okazywało się, że za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest nieodpowiedni sposób montażu celownika optycznego i to nawet w przypadku montażu w warsztacie rusznikarskim.

Na strzelnicy w Bochni mogą Państwo liczyć na pomoc specjalistów z Małopolskiego Centrum Strzelectwa i wykonać montaż lunety bezpośrednio przed procedurą ułożenia lufy. Połączenie tych czynności pozwoli za jedną operacją przygotować broń do długotrwałej i satysfakcjonującej eksploatacji.

Poświęcony czas i środki zrekompensuje nam sama broń odwdzięczając się podczas strzelania właściwym skupieniem, a z Naszej strony możecie Państwo liczyć na 3x 3-godzinne wejścia na oś 400m ważne przez 6 miesięcy.

Koszt usługi montażu optyki to 320 PLN. W cenie zawarty jest koszt pobytu na strzelnicy. 10 % zniżki mamy dla służb mundurowych.

Łącząc dwie usługi: ułożenie lufy oraz montaż celownika optycznego zapłacisz tylko 550 PLN.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie
https://www.mcs.org.pl/kontakt/
lub telefoniczny pod numerem: +48 883 223 176.