MAŁOPOLSKIE CENTRUM STRZELECTWA

tworzą pasjonaci broni palnej wywodzący się z byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, operatorów wojskowych jednostek specjalnych i policyjnych jednostek antyterrorystycznych oraz instruktorów i utytułowanych zawodników specjalizujących się w strzelectwie dynamicznym oraz strzelectwie dalekodystansowym.

Na co dzień w ramach prowadzenia strzelnicy LOK w Bochni robimy to co lubimy i w czym czujemy się najlepiej czyli przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie szkolenia strzeleckiego oraz militarnego dla jednostek podległych Ministerstwu Obrony Narodowej, Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości.

Nieustannie prowadzimy szkolenia dla pracowników ochrony i osób przygotowujących się do uzyskania uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, prowadzącego strzelanie oraz ubiegających się o patent strzelecki.

Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych, integracyjnych oraz zawodów dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, grup zorganizowanych jak również osób indywidualnych.

Dzięki dostępowi do szerokiej bazy sprzętowej w postaci szerokiego asortymentu broni palnej i urządzeń strzeleckich organizujemy wspólnie z wyżej wymienionymi podmiotami akcje oraz zawody o charakterze charytatywnym “6 strzałów mikołajkowych Franka” czy patriotycznym „10 strzałów ku chwale ojczyzny”. Wspieramy również programy dedykowane bezpieczeństwu najmłodszych ,,Kręci mnie bezpieczeństwo”.

icon-car.pngFullscreen-Logo
MCS Strzelnica Bochnia

ładowanie mapy - proszę czekać...

MCS Strzelnica Bochnia 49.941623, 20.412877 Strzelnica MCS Bochnia
Najszybszym źródłem informacji jest kontakt telefoniczny pod numerem: +48 883-223-176
Jeżeli nie odbieramy prosimy o wysłanie maila na adres: info@mcs.org.pl lub użycie poniższego formularza

Nasz numer konta: 50 1140 2004 0000 3302 7694 1203